CMTB1-63H 4P Миниатюрен прекъсвач Mcb с висока изключваща способност
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач CMTB1-63 може да предпази тока от късо съединение и претоварване, а също така може да се използва за нередовно прехвърляне и преобразуване на захранващата система. Миниатюрният прекъсвач е съществен компонент на всяка електрическа система, осигуряващ надеждна защита срещу електрически опасности и гарантиращ безопасната и ефективна работа на електрически вериги и устройства.
| Име на продукта | Миниатюрен прекъсвач MCB |
| Модел № | CMTB1-63 4P |
| Стандартен | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 4P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400/415V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Цвят | бяло и сиво |
| Услуга | OEM и ODM |
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Предимство
1. Защита на вериги срещу ток на късо съединение
2. Защита на веригите от ток на претоварване
3. Висока прекъсваща способност
4. Хубав дизайн и лесен за инсталиране
Други
Опаковка
3 бр. във вътрешна кутия, 60 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Mutai е квалифицирана със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, а продуктите са преминали сертификати CCC, CE, CB ... и др.
Главен пазар
Продуктите са добре дошли от клиентите, особено в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия.
1. Основни продукти: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, контактор... и др.
2. Завършена индустриална верига от производството на компоненти до сглобяването, тестването и рутинния контрол на завършените продукти.
3. С сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
4. Професионален технически екип, може да предостави OEM и ODM услуги, може да предложи конкурентна цена.
5. Бързо време за доставка и добро следпродажбено обслужване.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













