MUTAI CMTB1LE-63 4P Автоматичен прекъсвач с дефектнотокова защита
Детайли за продукта
Автоматичният предпазител с остатъчен ток CMTB1LE-63 може да предпази хора и захранване от токов удар, късо съединение и претоварване. RCBO се използва главно в търговски и жилищни сгради.
Съответства на стандарта IEC61009-1.
| Име на продукта | Предпазител с остатъчен ток |
| Модел № | CMTB1LE-63 4P |
| Стандартен | IEC61009-1 |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 4P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | C или D |
| Номинален остатъчен работен ток In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Крива
Размери за контур и монтаж (мм)
Предимство
1. Защита от ток на късо съединение и ток на претоварване
2. Защита от токови удари: Предпазителят от остатъчен ток открива и прекъсва електрически повреди, причинени от изтичане на ток към земята, предотвратявайки токови удари и токов удар.
3. Бързо време за реакция: Тези прекъсвачи са проектирани да се изключват бързо, често в рамките на части от секундата, когато се открие електрическа повреда.
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Други
Опаковка
1 бр. във вътрешна кутия, 20 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Главен пазар
MUTAI Electric набляга особено на обслужването на пазари в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия... и др.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












