Миниатюрен прекъсвач Mutai CMTB1-63 4P C крива Mcb
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач CMTB1-63 предлага защита срещу късо съединение и претоварване и може да се използва и за редки превключвания и преобразувания на електропреносната система. С усъвършенстван структурен дизайн, надеждна работа, висока прекъсваща способност и елегантен външен вид, MCB е продукт от най-високо качество. Корпусът и частите му са изработени от материали със силна удароустойчивост и огнеупорни свойства.
| Име на продукта | MCB |
| Модел № | CMTB1-63 4P |
| Стандартен | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номинален ток In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 4P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400/415V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | C |
| Цвят | Бяло + червено |
| Услуга | OEM и ODM |
Крива
Поляци
Предимство
1. Защита на веригите срещу ток на късо съединение
2. Защита на веригите от ток на претоварване
3. Приятен дизайн и лесен за инсталиране
Приложение
MCB се използва широко в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електроенергия... и др.
Други
Опаковка
3 бр. във вътрешна кутия, 60 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 22*8,2*8 см
Главен пазар
Пазарът на Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия... и др.
Въпроси и отговори
MCB са сертифицирани с международни сертификати като CCC, CE и CB, и са подкрепени от сертификати за системи за управление ISO 9001 и ISO 14001.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













