CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Миниатюрен прекъсвач за соларни фотоволтаични системи
Детайли за продукта
Миниатюрните прекъсвачи CMTB1-63 DC MCB имат функцията да предпазват електрически уреди и друго товарно оборудване от претоварване и късо съединение, а също така могат да защитят безопасността на веригата. Повечето DC MCB използват някои системи за постоянен ток, като например нова енергия, слънчеви фотоволтаични панели и др. Напрежението на DC MCB обикновено е от DC 12V до 1000V, а номиналният ток може да достигне до 63A.
| Стандартен | IEC/EN 60947-2 |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 1P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 250V |
| Номинална честота | 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Температура на околната среда | -20℃~+70℃ |
| Тип крива | C |
| Степен на замърсяване | 3 |
| Надморска височина | ≤ 2000 м |
| Максимален капацитет на окабеляване | 25 м² |
| Инсталация | 35 мм DIN шина |
| Тип входяща линия | Най-горе |
Предимство
1. Защитете устройството от ток на късо съединение и ток на претоварване.
2. Компактен размер: DC MCB са проектирани да бъдат компактни и компактни, което ги прави идеални за използване в малки електрически табла и оборудване.
3. Лесен монтаж: DC MCB са проектирани за лесен монтаж и могат да се монтират на DIN шини или директно върху панел.
Поляци
Приложение
Миниатюрният прекъсвач DC MCB се използва широко в някои системи с постоянен ток, като например нова енергия, слънчеви фотоволтаични системи и др.
Други
Опаковка
12 бр. във вътрешна кутия, 240 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, а продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
Главен пазар
MUTAI Electric се фокусира върху пазарите в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









