Миниатюрен автоматичен прекъсвач MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач от серия CMTB1-63 има функция за защита от късо съединение и претоварване. Прекъсвачите могат да се използват за нередовно прехвърляне и преобразуване на захранващата система. Автоматичният прекъсвач (MCB) предоставя надеждно и рентабилно решение за защита на електрически вериги и оборудване от повреди, причинени от неизправности, а компактният им размер и лекота на използване ги правят идеален избор за широк спектър от приложения.
| Име на продукта | Миниатюрен прекъсвач |
| Модел № | CMTB1-63 3P |
| Стандартен | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 3P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400/415V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Цвят | Бяло + червено |
| Услуга | OEM и ODM |
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Предимство
1. Компактен размер: Миниатюрните прекъсвачи са сравнително малки по размер в сравнение с традиционните прекъсвачи, което ги прави идеални за употреба в ограничени пространства.
2. Защита на веригите срещу ток на късо съединение и ток на претоварване
3. Висока прекъсваща способност: Миниатюрните прекъсвачи са способни да прекъсват високи токове на повреда, предпазвайки веригата и свързаното оборудване от повреди.
4. Термична и магнитна защита: Миниатюрните прекъсвачи използват комбинация от термична и магнитна защита, за да осигурят надеждно и бързо превключване в случай на претоварване, късо съединение или заземяване.
Други
Опаковка
4 бр. във вътрешна кутия, 80 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
Главен пазар
Продуктът е приветстван от клиенти от Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













