Миниатюрен прекъсвач Mutai CMTB1-63 3P MCB
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач CMTB1-63 може да предпази устройството от късо съединение и претоварване, а също така може да се използва за нередовно прехвърляне и преобразуване на захранващата система. Автоматичният прекъсвач е с усъвършенствана конструкция, надеждна работа, висока прекъсваща способност, елегантен външен вид и др. Корпусът и частите са изработени от материали, които предлагат устойчивост на удар и силни огнеупорни свойства.
| Име на продукта | Миниатюрен прекъсвач MCB |
| Модел № | CMTB1-63 3P |
| Стандартен | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 3P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400/415V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Цвят | Бяло + червено |
| Услуга | OEM и ODM |
Крива
Поляци
Предимство
1. С малък и компактен размер, лесен за инсталиране
2. Характеристика на къс ток, претоварване, висока прекъсваща способност
3. могат да осигурят надеждна защита срещу електрически повреди и са тествани, за да отговарят на международните стандарти за безопасност.
Приложение
Продуктите на MCB се използват широко в строителството, жилищните сгради, промишлените приложения, преноса на електрическа енергия.
Други
Опаковка
4 бр. във вътрешна кутия, 60 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Главен пазар
Пазар на Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













