Миниатюрен автоматичен прекъсвач MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач CMTB1-63 може да предпази устройството от късо съединение и претоварване, а също така може да се използва за нередовно прехвърляне и преобразуване на захранваща система. Автоматичният прекъсвач е с усъвършенствана конструкция, надеждна работа, висока прекъсваща способност, елегантен външен вид и др. Корпусът и частите са изработени от материал с устойчивост на удар и силни огнеупорни свойства.
Миниатюрните предпазители се предлагат в еднополюсни, двуполюсни и триполюсни конфигурации, като всеки полюс може да защитава отделна верига.
| Име на продукта | Миниатюрен прекъсвач MCB |
| Модел № | CMTB1-63 1P |
| Стандартен | IEC60898-1 |
| Сертификат | CE |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 1P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Цвят | Бяло + сиво |
| Услуга | OEM и ODM |
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Предимство
1. Защита от ток на късо съединение и ток на претоварване
2. Висока прекъсваща способност и бързо изключване
3. Компактен размер: Миниатюрните прекъсвачи са проектирани да бъдат малки и компактни, което ги прави лесни за инсталиране и монтаж в електрически табла и разпределителни табла.
Други
Опаковка
12 бр. във вътрешна кутия, 240 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
Главен пазар
Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия... и др.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












