CMTB1-63DC 3P DC соларен миниатюрен прекъсвач MCB
Детайли за продукта
Миниатюрните прекъсвачи DC MCB CMTB1-63 се предлагат в различни размери и номинални стойности и могат да се използват в широк спектър от приложения, включително слънчеви енергийни системи, системи за резервно захранване от батерии, морски и автомобилни системи и промишлени машини.
Напрежението на DC MCB обикновено е от DC 12V до 1000V, а номиналният ток може да достигне до 63A.
| Стандартен | IEC/EN 60947-2 |
| Номинален ток In (A) | 1A- 63A |
| Поляци | 3 |
| Номинално напрежение Ue (V) | 750V |
| Номинална честота | 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Температура на околната среда | -20℃~+70℃ |
| Тип крива | C |
| Степен на замърсяване | 3 |
| Надморска височина | ≤ 2000 м |
| Максимален капацитет на окабеляване | 25 м² |
| Инсталация | 35 мм DIN шина |
| Тип входяща линия | Най-горе |
Предимство
1. Защита срещу претоварване и късо съединение
2. Характеристики на изключване: DC автоматичните прекъсвачи имат различна характеристика на изключване в сравнение с AC автоматичните прекъсвачи поради различния характер на DC напрежението.
3. Номинално напрежение: DC автоматичните прекъсвачи имат номинално напрежение, специално за DC вериги, обикновено вариращо от 12V до 1000V DC.
4. Прекъсване на дъгата: DC автоматичните прекъсвачи са проектирани да прекъсват DC дъги, които се държат различно от AC дъгите.
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи DC MCB се използват широко в някои системи с постоянен ток, като например нови енергийни системи, слънчеви фотоволтаични системи, електроцентрали и промишлени съоръжения ... и др.
Други
Опаковка
4 бр. във вътрешна кутия, 80 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
Главен пазар
MUTAI Electric се фокусира върху пазарите в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











