CMTB1-63DC 4P DC соларен миниатюрен прекъсвач MCB
Детайли за продукта
Миниатюрният прекъсвач CMTB1-63 DC MCB може да предпази електрически уреди и друго товарно оборудване от претоварване и късо съединение, както и да осигури безопасността на веригата. Повечето DC MCB използват някои системи за постоянен ток, като например нова енергия, слънчеви фотоволтаични панели и др. Напрежението на DC MCB обикновено е от 12V до 1000V DC, а номиналният ток може да достигне до 63A.
| Стандартен | IEC/EN 60947-2 |
| Номинален ток In (A) | 1А - 63А |
| Поляци | 4P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 1000V |
| Номинална честота | 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 6000А |
| Температура на околната среда | -20℃~+70℃ |
| Тип крива | C |
| Степен на замърсяване | 3 |
| Надморска височина | ≤ 2000 м |
| Максимален капацитет на окабеляване | 25 м² |
| Инсталация | 35 мм DIN шина |
| Тип входяща линия | Най-горе |
Предимство
1. Защита на вериги срещу ток на късо съединение
2. Защита на веригите от ток на претоварване
3. Висока прекъсваща способност
4. Хубав дизайн и лесен за инсталиране
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи DC MCB се използват широко в някои системи с постоянен ток, като например нова енергия, слънчеви фотоволтаични системи и др.
Други
Опаковка
3 бр. във вътрешна кутия, 60 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Въпроси и отговори
Със сертификати за система за управление ISO 9001, ISO14001, продуктите са квалифицирани с международни сертификати CCC, CE, CB.
Главен пазар
MUTAI Electric се фокусира върху пазарите в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








