MUTAI CMTB1LE-63 2P Автоматичен предпазител с дефектнотокова защита
Детайли за продукта
RCBO предпазва от опасностите от токов удар и пожари, причинени от заземяване и свръхтокове. Той открива и прекъсва течовете на ток към земята, известни като остатъчни токове, които могат да възникнат поради дефектно окабеляване, повредена изолация или дефектно електрическо оборудване. Освен това, той предпазва и от свръхтокове, които могат да бъдат причинени от късо съединение или претоварени вериги.
RCBO (автоматично-разрядни устройства) се използват често в жилищни и търговски сгради, както и в промишлени приложения. Те са особено полезни в ситуации, където е необходима индивидуална защита на веригите, като например в кухни, бани и други зони, където е вероятно електрическото оборудване да влезе в контакт с вода.
| Име на продукта | RCBO прекъсвач, управляван от остатъчен ток |
| Модел № | CMTB1LE-63 2P |
| Стандартен | IEC61009-1 |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 2P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 230V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Номинален остатъчен работен ток In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Крива
Размери за контур и монтаж (мм)
Предимство
1. Защита на вериги срещу ток на късо съединение
2. Защита на веригите от ток на претоварване
3. Защита от утечка на земя
Поляци
Приложение
MCB се използва широко в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електроенергия.
Други
Опаковка
3 бр. във вътрешна кутия, 60 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Главен пазар
Пазарът на Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка, Русия... и др.
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












