MUTAI CMTB1LE-63 1P N Автоматичен предпазител с дефектнотокова защита
Детайли за продукта
Автоматичният предпазител с остатъчен ток CMTB1LE-63 може да предпази хора и захранване от токов удар, късо съединение и претоварване. RCBO се използва главно в търговски и жилищни сгради. Той отговаря на стандарта IEC61009-1.
CMTB1LE-63 RCBO е приложим за AC50/60HZ, номинално напрежение 230V/240V/400V/415V и номинален ток до 63A.
| Име на продукта | АВТОЗАЩИТЕН РЕДУКТОР |
| Модел № | CMTB1LE-63 1P+N |
| Стандартен | IEC61009-1 |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 1P+N |
| Номинално напрежение Ue (V) | 230V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Номинален остатъчен работен ток In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Крива
Размери за контур и монтаж (мм)
Предимство
1. Защита на веригите срещу късо съединение, претоварване и утечка към земя
2. Лесен монтаж: Предпазителите за остатъчен ток могат да се монтират във всеки панел с прекъсвачи или електрическа кутия, което ги прави лесни за инсталиране.
3. Чувствителност: Те могат да открият дори малки количества изтичане на ток към земята
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Други
Опаковка
4 бр. във вътрешна кутия, 80 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Главен пазар
MUTAI Electric се фокусира върху пазарите в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












