MUTAI CMTB1LE-63 3P Автоматичен прекъсвач с дефектнотокова защита
Детайли за продукта
Автоматичен предпазител с дефектнотокова защита и защита от свръхток (RCBO) е електрическо предпазно устройство, което комбинира функциите на устройство за дефектнотокова защита (RCD) и миниатюрен прекъсвач (MCB) в едно устройство.
Автоматичният предпазител с остатъчен ток CMTB1LE-63 може да предпази хора и захранване от токов удар, късо съединение и претоварване. RCBO се използва главно в търговски и жилищни сгради. Той отговаря на стандарта IEC61009-1.
| Име на продукта | RCBO прекъсвач, управляван от остатъчен ток |
| Модел № | CMTB1LE-63 3P |
| Стандартен | IEC61009-1 |
| Номинален ток In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Поляци | 3P |
| Номинално напрежение Ue (V) | 400V |
| Номинална честота | AC 50/60Hz |
| Номинална мощност на късо съединение Icn | 3000А/4500А/ 6000А |
| Номинално импулсно издържащо напрежение Uimp | 4000V |
| Температура на околната среда | -20℃~+40℃ |
| Вид на мигновено освобождаване | Компактдиск |
| Номинален остатъчен работен ток In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Крива
Размери за контур и монтаж (мм)
Предимство
1. Защита на веригите срещу ток на късо съединение, ток на претоварване и защита от утечка на земя
2. Лесен за инсталиране: RCBO-тата обикновено са компактни и лесни за инсталиране, което ги прави идеални за употреба в малки пространства или тесни зони.
Поляци
Приложение
Миниатюрните прекъсвачи MCB са професионални и широко използвани в сгради, жилища, промишлени приложения, пренос на електрическа енергия.
Други
Опаковка
2 бр. във вътрешна кутия, 40 бр. във външна кутия.
Размери на външна кутия: 41*21,5*41,5 см
Главен пазар
MUTAI Electric се фокусира върху пазарите в Близкия изток, Африка, Югоизточна Азия, Южна Америка и Русия.
Защо да изберете нас
Телефон: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













